Zwrot :: eBoutique

Zwrot

Klient ma prawo zwrócić kupione przedmioty w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony i nienoszący śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.

Zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy musi nastąpić maksymalnie do 14 dni od otrzymania przesyłki (data dostarczenia z tracking'u firmy kurierskiej), a zwrot towaru musi nastąpić w ciągu 14 dni od zgłoszenia !!

Przekroczenie terminu, będzie podstawą nieuwzględnienia odstąpienia od umowy.

Wychodząc na przeciw klientowi i ułatwiając proces odstąpienia od umowy, oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć Sprzedawcy poprzez stronę z formularzem RMA (formularz dostępny poniżej), która nie wymaga wysyłania już odstąpienia od umowy w formie tradycyjnej, klient otrzymuje potwierdzenie mailowe oraz daje ona możliwość śledzenia na bieżąco etapu na jakim jest procedura zwrotu.

UWAGA !! Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji, dotyczy to także przesyłek odesłanych pod inny adres, niż podany w formularzu do zwrotu.

Paczkę należy odesłać na własny koszt.

W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione powyżej wymagania w ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto.

Wysyłka GRATIS

przy wpłacie na konto

Dostawa do 48 h

od momentu nadania paczki

Zwrot wymiana 14 dni

gwarancja satysfakcji